2004

2. ročník naší klubové soutěže :

Mohli jste vidět jako každoročně kategorie Dospělý D, C, B a Junior II D, C a Hobby - dospělý. Všechny soutěžě byly vypsány jako postupové, tančilo 107 tanečních párů. V každé kategorii vítězné páry získali kromě bodů a započítaných F také krásné keramické poháry, dorty a dámy květinu.

Děkujeme našim parterům :

Městu Říčany a firmám : Bresson, Korbel Interiéry, Keso Praha, ErtlGlas a další.
C-LAT 15/15 Martin Musil & Adéla Haluzová - 1.kolo

Naše zastoupení letos bylo v celku silné. Někdo dopadl hůře než očekával, někdo lépe, tak už to ve sportu bývá :-) Martin s Adélkou si po postupu do vyšší třídy C zatančil i tuto soutěž. Nejlepší výsledek však měl Lája s Kájou ve třídě D-STT, krásné 1. místo.

2004

...tak se doufám můžeme trošku pochválit! Fuego Cup 2004 byla druhá soutěž v ČR (hned po mistrovství ČR), kde byla použita videoprojekce. Ta sloužila nejen na zvětšení a zvěčnění tančících párů, ale i (a to jsme jedničky) k podávání důležitých informací - kdo kdy tancuje, kdo postoupil do dalšího kola, kdo vyhrál, kdo nás podporuje (děkujeme ještě jednou všem našim partnerům) a také k připomenutí loňského ročníku Fuego Cup 2003...

...a konečně k samotné soutěži. Zúčastnilo se 107 tanečních párů, na které hledělo téměř 300 diváků. Fuego Říčany vyslalo do „boje" celkem 6 párů v Hlavní kategorii třídy D. A opět velice úspěšně!!! Z 6 párů 3 ve finále a 3 v semifinále!!!

Výsledky říčanských tanečníků a tanečnic: H-D-STT (celkem 15 párů)

12. Daniel Bagge & Markéta Míková -- Fuego Říčany,

A to není všechno! Dva naše páry „udělaly třídu", to znamená, že postoupily do vyšší kategorie. Tam sice již tak nezářily, ale paso doble Martina a Adélky (naučené za 5 minut) sklidilo potlesk i od poroty.
Ve vyšších kategoriích bohužel již nikdo další z Fuega netančil, ale příští rok na Fuego Cupu 2005 (23.10. 2005) to bude jistě lepší!!
Na závěr jen škoda říci, že „říčanští" již nefandí tak sjednoceně domácím párům. Kde jsou ty časy, kdy fandění „Říčaňáků" na „Říčaňáku"( Říčanský pohár, soutěž organizovaná MěKS) bylo tak hlasité a podporující, že by se za ně nemusel stydět ani fotbalový klub, natož aby byla slyšet hudba!