2007

5. ročník naší taneční soutěže proběhl 21.10.2007.

Mohli jste vidět jako každoročně kategorie Dospělý D, C, B a Junior II D, C a Hobby - dospělý. Všechny soutěžě byly vypsány jako postupové, tančilo 96 tanečních párů. V každé kategorii vítězné páry získali kromě bodů a započítaných F také krásné keramické poháry, dorty a dámy květinu.

Děkujeme našim parterům :

Městu Říčany a firmám : Bresson, Čiko-podnik služeb, Keso Praha, ErtlGlas a další.
Výsledky našich párů.
Třída Výsledek Pár Poznámka
D-LAT 2/8 Pavel Daniel & Terka Škardová - Finálové kolo a finále
C-STT 1/8 Pavel Daniel & Terka Škardová - Finálové kolo a finále
B-STT 2/9 Ludovít Emanuel &Karolína Adamusová - Finálové kolo a finále
B-LAT 1/4 Petr Pokorný & Anička Řeháková - Finálové kolo

Naše zastoupení letos bylo v celku silné. Všechny naše tančící páry medaile a to dvě zlaté a dvě stříbrné ! Nejlépe si vedl Pavel s Terkou kteří vytančili pro domácí klub hned dva poháry a Pepe s Aničkou, nicméně ani druhé místo Láji s Kájou není špatné.

Fuego Cup 2007

Předposlední říjnovou neděli se v Městském kulturním středisku v Říčanech konal již pátý ročník soutěže v latinsko-amerických a standardních tancích Fuego Cup. Soutěžilo se tradičně ve třídách D,C, B hlavní kategorie a D,C juniorů II. K radosti říčanských diváků letos přibyla i třída B juniorů II a bylo tedy opravdu nač se dívat. Přes zpočátku nízký počet přihlášených párů se do Říčan sjela téměř stovka tanečních párů z celé republiky. O to větší byla radost domácích, kterým se podařilo obsadit stupně vítězů ve všech třídách. V latinsko-amerických tancích ve třídě D si krásné druhé místo vytančili Pavel Daniel a Tereza Škardová. Ve standardních tancích ve třídě C se jim dařilo ještě lépe a dosáhli na příčku nejvyšší. Barvy pořádajícího klubu úspěšně hájili i Ludovít a Karolína Emanuelovi ve standardních tancích třídy B, kde obsadili druhé místo. Zlatým hřebem bylo vítězství Petra Pokorného a Anny Řehákové v latině třídy B.

Diváci svým fanděním vytvořili skvělou atmosféru a párům se tak díky nim dobře tančilo. Odměnou jim byl nejen aplaus publika, ale rovněž ceny a pozornosti od našich sponzorů – květiny pro všechny partnerky od zahradnictví Ekoflor a zajímavé ceny třem nejlepším párům (kosmetické balíčky od firmy Henkel, dorty z ovocného světozoru od firmy Hájek a Boušová, interiérové doplňky od Firmy Korbel Inetríry a další). Spolu s diplomy, květinami a krásnými keramickými poháry měly vítězné páry co dělat, aby ceny pobraly. Velký dík sponzorům! Těší nás, že naše soutěž je opravdu výjimečná množstvím cen, atmosférou podpořenou nasvícením parketu a videoprojekcí a v neposlední řadě obsazením poroty.

Co dodat? Snad jen popřát tanečním párům i divákům stejně vydařený ročník Fuego Cup 2008. Těšíme se na vás. Vaše Fuego

Nové kurzy pro páry  - Podzim 2021

Od 13.9.
Ladies Latin

ZAČÁTEČNÍCI

Po: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30

STŘEDNĚ POKROČILÉ
St: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30

VÍCE POKROČILÉ
Čt: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30

Od 20.9.

ŘÍČANY

Taneční - středně pokročilí
Po: 20.30 - 22.00

Taneční - extra pokročilí
St : 20.30 - 22.00

LATINA+SALSA
Čt: 20.30 - 22.00

Ps.  od října !!

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé


Od 5.10.
MODLETICE
Út :  19-20.30 a 20.30- 22.00

KOLOVRATY
připravujeme :)

DALŠÍ KURZY PŘIPRAVUJEME :-)