Profily párů

Zde naleznete všechny páry, které nás reprezetují či v minulosti reprezentovali. Složení tanečních párů se během taneční kariéry často mění. Někteří odcházejí tančit do jiných tanečních klubů, někteří s tancem na soutěžní úrovni skončí. Aktivní taneční páry postupových tříd mají každý vlastní stránku s detaily a fotkami.

Páry, které nás v současné době reprezentují na soutěžích a jejich vytančená třída

Jan Beránek & Pavla Beránková (Landová) - Sen I LAT M , trenéři I. třídy, porotci
Petr Dušek & Petra Dušková - STT A + LAT D
Filip Thein & Pavla Beránková - STT B
Filip Susmilich & Klára Pazourková - LAT B
Tom Vladarz & Šárka Sasková - LAT B
Petr Pánek & Zdeňka Pánková - Sen II B STT a B LAT
Martin Koudelka & Marie Peltanová - LAT C
Filip Dvořák  & Nikola Budovcová - LAT B
Filip Král & Markéta Adamusová - LAT D a STT C
Luka Kodua & Anička Peltanová - LAT D
Jan Tesařík & Lucie Glogarová - LAT D
Josef Prihara a Martina Talichová - Sen 2 STT D




Synchro Duo aneb Dívčí dvojice :-)

Smítková Šárka & Smítková Lucie
Čápová Evelína & Hanková Dorothea
Andresová Veronika & Schummerová Natálie

 

Tanečnice/tanečníci hostující v jiných tanečních klubech

Šárka Spáčilová - A LAT
Verča Kúdelová - A STT
Valentina Kaňáková - C STT, D LAT


Tanečnice tančící  ProAm

Jana Vladarzová
Lenka Volná
Marcela Havlová
Petra Nováková


Tanečnice, toho času bez partnera

Karolína Týblová - C LAT

Páry a jednotlivci, kteří se na soutěže teprve připravují



 

Páry, které nás reprezentovaly v minulosti

Jak už to v tanci bývá, složení párů se mění, někdy se pouze vymění partneři, jindy přestanou soutěžit úplně...

Páry jsou seřazeny podle nejvyšší vytančené třídy:

Petr Pokorný & Anežka Kabátová - STT B (Petr má M LAT a trénuje soutěžní páry)
Petr Pokorný & Barbora Benjáková (TŠ Maestro) - LAT M + STT B
Tomáš Vašíček & Gabča Coufalová - LAT M (profi) + STT D - (tančili v USA v profesionálech)
Ludovít Emanuel & Karolína Emanuelová - LAT A + STT A
Filip Tehin & Margarita Fisinger - LAT A
Adam Plzenský & Joana Majidová- LAT A
Petr Tlustý a Jolana Kováčiková - STT B
Jan Havíř & Šárka Spáčilová - LAT A + STT C
Lukáš Březina & Kristýna Čermáková - LAT A
Tomáš Pokorný & Magda Hůlková - LAT A
Michal Barták & Jana Chládková - LAT A
Otto Krejčík & Magda Hůlková - LAT A
Petr Pokorný & Anička Řeháková - LAT A
Ludovít Emanuel & Lenka Matějíčková - LAT A
Zbyněk Pitra & Kamila Donátová - LAT A a STT C
Standa Sochor & Irena Sochorová - STT Sen I A
Martin Jelínek & Iveta Jelínková - Sen II STT A
Josef Vlček & Evička Kohoutová - LAT A + STT B
Adam Plzenský & Barbora Hálová - LAT B
Petr Tlustý a Marie Peltanová - LAT B
Filip Süsmilich & Šárka Sasková - LAT B
Ondřej Hanuš & Marie Peltanová - LAT B
Jiří Tomka & Jana Tomková - Senior II B LAT
Petr Fiřt & Adélka Houžvičková - LAT C
Petr Mareček & Kristýna Čermáková - LAT B
Lukáš Brambora & Kamča Marková - LAT B
Petr Tlustý & Šárka Spáčilová - LAT B
Tomáš Holík & Rebeka Šubertová - LAT B
Matěj Koudelka a Agnes Lochmanová - LAT B + STT B
Tomáš Hron & Radka Pšeničková - STT B
Tomáš Holík & Františka Haškovcová - Junior II B LAT
Zdeněk Kabát & Romana Svobodová - LAT B + STT D
Zdeněk Kabát & Tereza Kvasničková - LAT B
Jakub Novák & Anička Kohoutová - LAT B
Filip Muk & Alžběta Plzenská - LAT B
Filip Thein & Klára Valíková - STT B
Vítek Zoubek & Kamča Marková - LAT C + STT B
Petr Jeřábek & Jitka Macháčková - LAT C + STT D
Zbyněk Pitra & Evička Kohoutová - LAT C + STT D
Michal Holub & Barča Pavelková - LAT C
David Muk & Klára Valíková - LAT C
Filip Süsmilich & Lucie Doležalová- LAT C
Pavel Daniel & Tereza Škardová - LAT C + STT C
Vladimir Vimberg & Radka Pšeničková - STT C + LAT C
Filip Thein & Maruška Formánková - LAT C
Tomáš Rychta & Lucie Doležalová - LAT C
Richard Krajíček a Marina Talichová - SEN II D LAT a D STT
Jan Tesařík & Markéta Formánková - LAT D
Martin Musil & Adéla Haluzová - LAT C
David Roubal & Ivana Bohatá - LAT C
Tomáš Rychta & Valentýna Kaňáková - LAT D a STT D
Matyáš Týbl & Karolína Týblová - Jun II C
Ladislav Korbel & Karolína Vokálová - LAT C
Petr Mareček & Klára Pazourková - LAT C
Martin Nový & Niki Lehovcová - STT C
David Šafránek & Anežka Kabátová - LAT D
Martin Haushalter & Karolína Jirsová - LAT D
Matouš Babiš & Veronika Pecháčková - LAT D
Jáchym Šimon & Kristýna Čermáková - LAT D
Petr Tlustý & Magda Vaněčková - STT D + LAT D
Petr Kubík & Tereza Škardová - STT D
Fanda Šembera & Kateřina Švejdová - Mládež C LAT
Filip Dvořák & Alžběta Plzeňská - E LAT
Martin Sandholc & Lucie Sandhlolcová - STT D
Vladislav Sláma &Tereza Škardová - STT D
Martin Haushalter & Marianna Gabzdilová - LAT D
Martin Haushalter & Tereza Ikriová - LAT D
Danniel Bagge & Markéta Míková - LAT D
Ondřej Svoboda & Markéta Adamusová - LAT D
Jan Horák & Veronika Pecháčková - LAT D
Hugo Vivial & Tereza Palečková - LAT D
Kamil Svoboda & Tereza Škardová - STT D
Filip Muk & Martina Profotová - LAT D
Tom Vladarz & Barbora Černá - STT D
Martin Koudelka & Martina Profotová - LAT E
Patrik Tunkl & Veronika Žiláková - LAT E
Filip Muk & Barbor Hálová - STT E
Jan Třeštík a Alžběta Plzenská - STT D
Matěj Rychta & Jana Kobrová - LAT E
Marek Verčimák & Julie Skřivánková - LAT E
Jakub Profota & Tereza Mullerová - LAT E
David Muk & Kateřina Kubíčková - E LAT
Vojtěch Anelt & Hedvika Klásková - Děti II D
Ondřej Pánek & Hedvika Klásková - Děti II E
Ondřej Pánek & Josefina Březková - Děti II D LAT+ D STT
Oliver Čech & Hana Volná - TPV - JUN I LAT
Michal Růžička & Šárka Janoušková - JUN II D LAT
Vojtěch Pechlát & Jana Čmardová - JUN II E LAT
Oliver Čech & Bětka Grunwaldová - TPV - JUN I LAT
Petr Nejedlý & Klára Sochová - Hobby LAT + Hobby STT
Martin Nový & Veronika Kúdelová - Hobby STT+LAT
Martin Nový & Anička Dolejší - Hobby STT+LAT
Lukáš Brambora & Michaela Havlíčková - Hobby LAT
Josef Vlček & Anička Kohoutová - Hobby LAT
Jakub Novák & Michaela Havlíčková - Hobby LAT
Martin Škoda & Šárka Spáčilová - Hobby LAT
Michal Koláček & Denisa Pfauserová - Hobby LAT
Milan Doubek & Veronika Pilařová - Hobby LAT
Michal Šubrt & Tereza Kroužková - Hobby LAT
Martin Kolář & Michaela Rathouská - Hobby LAT
Radim Pokorný & Anna Rezková - Hobby LAT
Dan Šimek & Šárka Sasková - Hobby Junior - STT+LAT
Tom Vladarz & Marie Peltanová - Hobby Junior - STT+LAT
Marek Kulhavý & Klára Vaněčková - Hobby Junior II

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.