Profily párů

Zde naleznete všechny páry, které nás reprezetují či v minulosti reprezentovali. Složení tanečních párů se během taneční kariéry často mění. Někteří odcházejí tančit do jiných tanečních klubů, někteří s tancem na soutěžní úrovni skončí. Aktivní taneční páry postupových tříd mají každý vlastní stránku s detaily a fotkami.

Páry, které nás v současné době reprezentují na soutěžích a jejich vytančená třída

Jan Beránek & Pavla Beránková (Landová) - Sen I LAT M + Sen I STT B, trenéři I. třídy
Zbyněk Pitra & Kamila Donátová - LAT A a STT C
Petr Dušek & Petra Dušková - STT A + LAT D
Filip Thein & Joana Majidová- LAT B
Petr Tlustý a Jolana Kováčiková - STT B
Adam Plzenský & Barbora Hálová - LAT B
Filip Süsmilich & Šárka Sasková - LAT B
Matěj Koudelka a Agnes Lochmanová - LAT B + STT D
Tomáš Holík & Františka Haškovcová - Junior II B LAT
Petr Pánek & Zdeňka Pánková - Sen II B STT a B LAT
Martin Nový & Niki Lehovcová - STT C
Tomáš Rychta & Valentýna Kaňáková - LAT D a STT D
Matyáš Týbl & Karolína Týblová - Jun II C
Martin Koudelka & Marie Peltanová - LAT C
Filip Thein & Klára Valíková - STT C
Richard Krajíček a Marina Talichová - SEN II D LAT a D STT
Jan Tesařík & Markéta Formánková - LAT D
Tom Vladarz & Barbora Černá - STT E
Filip Muk & Martina Profotová - LAT D
Fanda Šembera & Kateřina Švejdová - JUN II D LAT
Ondřej Svoboda & Markéta Adamusová - LAT D
Matěj Rychta & Jana Kobrová - LAT E
Jakub Profota & Tereza Mullerová - LAT E
Luka Kodua & Anička Peltanová - LAT E
Jan Horák & Veronika Pecháčková - LAT E
Jan Tesařík & Markéta Kobrová - LAT E
Marek Verčimák & Julie Skřivánková - LAT E
Ondřej Pánek &  - Děti II E LAT+STT
Oliver Čech & Bětka Grunwaldová - TPV - JUN I LAT
Michal Rúžička & Šárka Janoušková - JUN II E LAT
Filip Dvořák & Alžběta Plzeňská - E LAT
Vojtěch Pechlát & Jana Čmardová - JUN II E LAT
 

Synchro Duo aneb Dívčí dvojice :-)

Smítková Šárka & Smítková Lucie
Peltanová Anna & Havlíčková Melánie
Čápová Evelína & Hanková Dorothea
Andresová Veronika & Schummerová Natálie
Davidová Michaela & Peřinová Adéla
Kobrová Markéta & Pecháčková Veronika
Martinková Tereza & Vlasáková Lucie
Volná Hana & Wills Nicole
Bernardová Markéta & Škardová Barbora

 

Tanečnice hostující v jiných tanečních klubech

Kristýna Čermáková - A LAT
Šárka Spáčilová - A LAT
Verča Kúdelová - A STT

Tanečnice tančící  ProAm

Jana Vladarzová
Lenka Matošková
Lenka Volná
Jolana Ardolfová


Tanečnice, toho času bez partnera

Klára Pazourková - C LAT (a skvělá fotografka)
Lucie Doležalová - C LAT + D STT

Páry a jednotlivci, kteří se na soutěže teprve připravují

Filip Jezmas & Nicole Benčíková
Jan Šilhavý & Hana Janoušková
Rober Řasa & Ema Pohnětalová

 

Páry, které nás reprezentovaly v minulosti

Jak už to v tanci bývá, složení párů se mění, někdy se pouze vymění partneři, jindy přestanou soutěžit úplně...

Páry jsou seřazeny podle nejvyšší vytančené třídy:

Petr Pokorný & Anežka Kabátová - STT B (Petr má M LAT a trénuje soutěžní páry)
Petr Pokorný & Barbora Benjáková (TŠ Maestro) - LAT M + STT B
Tomáš Vašíček & Gabča Coufalová - LAT M (profi) + STT D - (tančili v USA v profesionálech)
Ludovít Emanuel & Karolína Emanuelová - LAT A + STT A
Jan Havíř & Šárka Spáčilová - LAT A + STT C
Lukáš Březina & Kristýna Čermáková - LAT A
Tomáš Pokorný & Magda Hůlková - LAT A
Michal Barták & Jana Chládková - LAT A
Otto Krejčík & Magda Hůlková - LAT A
Petr Pokorný & Anička Řeháková - LAT A
Ludovít Emanuel & Lenka Matějíčková - LAT A
Standa Sochor & Irena Sochorová - STT Sen I A
Martin Jelínek & Iveta Jelínková - Sen II STT A
Josef Vlček & Evička Kohoutová - LAT A + STT B
Petr Tlustý a Marie Peltanová - LAT B
Tom Vladarz & Šárka Sasková - LAT B
Ondřej Hanuš & Marie Peltanová - LAT B
Jiří Tomka & Jana Tomková - Senior II B LAT
Petr Fiřt & Adélka Houžvičková - LAT C
Petr Mareček & Kristýna Čermáková - LAT B
Lukáš Brambora & Kamča Marková - LAT B
Petr Tlustý & Šárka Spáčilová - LAT B
Tomáš Hron & Radka Pšeničková - STT B
Zdeněk Kabát & Romana Svobodová - LAT B + STT D
Zdeněk Kabát & Tereza Kvasničková - LAT B
Jakub Novák & Anička Kohoutová - LAT B
Vítek Zoubek & Kamča Marková - LAT C + STT B
Petr Jeřábek & Jitka Macháčková - LAT C + STT D
Zbyněk Pitra & Evička Kohoutová - LAT C + STT D
Michal Holub & Barča Pavelková - LAT C
David Muk & Klára Valíková - LAT C
Filip Süsmilich & Lucie Doležalová- LAT C
Pavel Daniel & Tereza Škardová - LAT C + STT C
Vladimir Vimberg & Radka Pšeničková - STT C + LAT C
Filip Thein & Maruška Formánková - LAT C
Tomáš Rychta & Lucie Doležalová - LAT C
Martin Musil & Adéla Haluzová - LAT C
David Roubal & Ivana Bohatá - LAT C
Ladislav Korbel & Karolína Vokálová - LAT C
Petr Mareček & Klára Pazourková - LAT C
David Šafránek & Anežka Kabátová - LAT D
Martin Haushalter & Karolína Jirsová - LAT D
Jáchym Šimon & Kristýna Čermáková - LAT D
Petr Tlustý & Magda Vaněčková - STT D + LAT D
Petr Kubík & Tereza Škardová - STT D
Martin Sandholc & Lucie Sandhlolcová - STT D
Vladislav Sláma &Tereza Škardová - STT D
Martin Haushalter & Marianna Gabzdilová - LAT D
Martin Haushalter & Tereza Ikriová - LAT D
Danniel Bagge & Markéta Míková - LAT D
Hugo Vivial & Tereza Palečková - LAT D
Kamil Svoboda & Tereza Škardová - STT D
Martin Koudelka & Martina Profotová - LAT E
Patrik Tunkl & Veronika Žiláková - LAT E
David Muk & Kateřina Kubíčková - E LAT
Vojtěch Anelt & Hedvika Klásková - Děti II D
Ondřej Pánek & Hedvika Klásková - Děti II E
Petr Nejedlý & Klára Sochová - Hobby LAT + Hobby STT
Martin Nový & Veronika Kúdelová - Hobby STT+LAT
Martin Nový & Anička Dolejší - Hobby STT+LAT
Lukáš Brambora & Michaela Havlíčková - Hobby LAT
Josef Vlček & Anička Kohoutová - Hobby LAT
Jakub Novák & Michaela Havlíčková - Hobby LAT
Martin Škoda & Šárka Spáčilová - Hobby LAT
Michal Koláček & Denisa Pfauserová - Hobby LAT
Milan Doubek & Veronika Pilařová - Hobby LAT
Michal Šubrt & Tereza Kroužková - Hobby LAT
Martin Kolář & Michaela Rathouská - Hobby LAT
Radim Pokorný & Anna Rezková - Hobby LAT
Dan Šimek & Šárka Sasková - Hobby Junior - STT+LAT
Tom Vladarz & Marie Peltanová - Hobby Junior - STT+LAT
Marek Kulhavý & Klára Vaněčková - Hobby Junior II

Nové kurzy pro páry  - Podzim 2019

Od 16.9
Ladies Latin

Po: 19.00 - 20.30
- mírně pokročilé

St: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30
- začátečnice

Čt: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30
- více pokročilé

Od 30.9
Taneční - středně pokročilí
Po: 20.30 - 22.00

Taneční - extra pokročilí
St : 20.30 - 22.00

LATINA+SALSA
Čt: 20.30 - 22.00

Ps.
Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

MODLETICE
Út :  19-20.30 a 20.30- 22.00