Akce

Taneční klub Fuego Říčany o.s. během své běžné aktivity, tedy v trénování a soutěžení, samostatně pořádá nebo se spolupodílí na pořádání několika akcí během roku.

Říčanský pohár

Fuego Ples

Akademie

Letní taneční soustředění

40. Říčanský pohár

 

  • 40. ročník Říčanského poháru tančilo během dvou dnů 512 tanečních páru a celkově halou prošlo přes 2000 lidí !! Poprvé se tančilo ve sportovní hale na pro tento účel sestaveném plovoucím parketu o velikosti 14 x 21 m :-)

  • Nejvíce pyšní jsme na již téměř tradiční pořádání taneční soutěže Fuego CUP - již jsme od roku 2003 uspořádali 14 úspěšných ročníků. Celkem tančilo naši soutěž již přes 1400 tanečních párů.

  • Spolupodílíme se na pořádání jedné z nejtradičnějších tanečních soutěží Říčanský pohár - v roce 2011 byl 34.ročník s rekordní účastní 256 tanečních párů.

  • Na závěr plesové sezóny pořádáme již od roku 2004 Fuego ples - jeden z mála tanečních plesů, kde si můžete být jisti že celý večer budou hrány opravdu taneční melodie vč. paso doble, slowfoxu. Na závěr plesu je vždy oblíběná Nejen Latino Party.

  • Na konci každoroční taneční sezóny, obvykle na začátku června pořádáme Taneční Akademii - neboli taneční divadlo, kde můžete vidt vystoupení všech našich přípravek a přidružených kurzů, všech tanečních páru. V roce 2011 bylo na Akademii celkem 40 různých vystoupení.

  • Na začátku velkých prázdnin se vyrážíme tanečně soustředit na Letní taneční soustředění - týden až dva v moravském Rokytnu trávíme tancem na sále Penzionu Sport. Pravidelně se zúčastňuje přes 20 tanečních párů.

  • V před vánočním čase pořádáme Vánoční akademii se zaměřením na vystoupení přípravek a juniorů

V průběhu roku pak mají své pevné místo semináře standardních tanců, latinských tanců, pohybová průprava, practisy a další.