2015

18.10.2015 - Fuego Cup 2015 - Říčany u Prahy

13. ročník tančilo 188 párů !

Výsledky domácích :

Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]
4.místo - Tom a Šárka

Dospělí-D-LAT (počet párů: 17) [postupová soutěž]
4.místo - Vladimir a Radka
7.místo - Petr a Petra

Dospělí-C-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
6.místo - Vladimir a Radka

Dospělí-C-LAT (počet párů: 16) [postupová soutěž]
2.místo - Michal a Janina
4.místo - Ondra a Mája

Dospělí-E-STT (počet párů: 8) [hobby]
1.místo - Petr a Zdeňka

letos tedy jen dva poháry...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítězové jednotlivých kategorií :

Jun-II-D-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
Novotný Jindřich & Novotná Štěpánka - TAK Dance KROK

Jun-II-C-STT (počet párů: 10) [postupová soutěž]
Pallas Kryštof & Bljudová Petra - TK ÚAMK Sport Agency Praha

Jun-I-E-LAT (počet párů: 12) [hobby]
Grygar Filip & Bobková Barbora - TK R.Chvátalové Beroun

Jun-I-E-STT (počet párů: 10) [hobby]
Grygar Filip & Bobková Barbora - TK R.Chvátalové Beroun

Jun-II-C-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Páral Josef & Vondřejcová Sára - Madat TŠ Plamínek - Nová třída B

Jun-II-E-STT (počet párů: 8) [hobby]
Hanák Pavel & Jelínková Leontina - Hluboká nad Vltavou

Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]
Košek Jan & Pascan Manina - TK Koškovi Liberec

Jun-II-E-LAT (počet párů: 9) [hobby]
Hanák Pavel & Jelínková Leontina - Hluboká nad Vltavou

Dospělí-D-STT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
Nazaraga Nikolas & Švorcová Amálie - TK KZMJ Jičín

Dospělí-B-STT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
Měcháček Natanael & Kratochvílová Kamila - TK Sparta Praha

Dospělí-C-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
Kulhánek Petr & Šimáková Jitka - TK KZMJ Jičín

Dospělí-E-STT (počet párů: 8) [hobby]
Pánek Petr & Pánková Zdeňka - Fuego Říčany

Dospělí-E-LAT (počet párů: 6) [pohárová soutěž]
Hanák Pavel & Jelínková Leontina - Hluboká nad Vltavou

Dospělí-B-LAT (počet párů: 22) [postupová soutěž]
Golab Robert & Banková Anna - Dance studio Ostrava

Dospělí-D-LAT (počet párů: 17) [postupová soutěž]
Horák Filip & Filipová Simona - CTS Perfect Pardubice

Dospělí-C-LAT (počet párů: 16) [postupová soutěž]
Špaček Jan & Válková Pavlína - LR Cosmetic Dance Team Ostrava

Vítězům gratulujeme !!

Nové kurzy pro páry  - podzim 2018

začínáme v týdnu od 17.9


Ladies Latin

Po: 18.30 - 20.00
St a Čt: dopoledne 10.30 - 12.00
St a Čt: večer 19.00 - 20.30

Taneční - mírně pokročilí
Po: 20.30 - 22.00

Taneční - pokročilí
St : 20.30 - 22.00

LATINA+SALSA
Čt: 20.30 - 22.00