2014

12. ročník soutěže v tanečním sportu Fuego Cup 2014 tančilo 167 tanečních párů

Výsledky domácích párů:

H-D-STT - 15 párů
2. místo - Vladimir a Radka
15. místo - Martin a Lucka

H-D-LAT - 24 párů
7. místo - Ondra a Mája
13. místo - Petr a Šárka
15. místo - David a Anežka
16.místo - Vladimir a Radka

H-C-STT - 12 párů
4.místo - Zbýňa a Kamča

H-C-LAT - 13 párů
3.místo - Zbýňa a Kamča

H-B-STT - 11 párů
3.místo - Petr a Péťa

JUN-II-D-LAT - 12 párů
11-12. Tom a Šárka

Hobby-D-STT - 10 párů
2. místo - Petr a Zdeňka
6-7.místo - Marty a Verča

Hobby-Senior-STT - 12 párů
2.místo - Petr a Zdeňka

Hobby-Senior-LAT - 7 párů
3.místo - Petr a Zdeňka


letos velmi silné zastoupení domácích párů a také  pěkná porce pohárů :-)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítězové jednotlivých kategorií jsou :

Jun-II-D-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
Metlický Jan & Dlesková Kateřina TK MDK Sokolov (CZ)

Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
Weinhart Petr & Rožánková Jana TK MDK Sokolov (CZ)

Jun-II-C-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
Hronec Peter & Dolakova Daniela TK Ellegance (SVK)

Jun-II-C-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Hronec Peter & Dolakova Daniela TK Ellegance (SVK)

Dospělí-D-STT (počet párů: 15) [postupová soutěž]
Horáček Zdeněk & Dolečková Jana TK Maestro (CZ)

Dospělí-D-LAT (počet párů: 24) [postupová soutěž]
Janda Martin & Jandová Pavlína Taneční škola Hes, o.s. (CZ)

Dospělí-C-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
Minasjan Martin & Macháčková Kateřina TŠ Standardklub Praha (CZ)

Dospělí-C-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
Chmiel Jakub & Ichnovská Simona TK Marendi (CZ)

Dospělí-B-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
Taneční škola Filip Gregoriades z.s. (CZ)

Dospělí-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
Vanek Marián & Kohoutová Anna STK Praha (CZ)

Hobby-Jun-I-STT (počet párů: 4) [pohárová soutěž]
Brecher Filip & Osičková Hana KST Silueta Praha (CZ)

Hobby-Jun-I-LAT (počet párů: 4) [pohárová soutěž]
Brecher Filip & Osičková Hana KST Silueta Praha (CZ)

Hobby-Jun-II-STT (počet párů: 4) [pohárová soutěž]
Brecher Filip & Osičková Hana KST Silueta Praha (CZ)

Hobby-Jun-II-LAT (počet párů: 5) [pohárová soutěž]
Brecher Filip & Osičková Hana KST Silueta Praha (CZ)

Hobby-Dospělí-STT (počet párů: 10) [hobby]
Stecker Milan & Steckerová Eva Olomouc (CZ)

Hobby-Dospělí-LAT (počet párů: 6) [pohárová soutěž]
Drda Daniel & Mrázová Eliška Mníšek pod Brdy (CZ)

Hobby-Senioři-STT (počet párů: 12) [hobby]
Stecker Milan & Steckerová Eva Olomouc (CZ)

Hobby-Senioři-LAT (počet párů: 7) [pohárová soutěž]
Skýba Roman & Skýbová Jana TK Astra Praha (CZ)

Nové kurzy pro páry  - podzim 2018

začínáme v týdnu od 17.9


Ladies Latin

Po: 19.00 - 20.30
St a Čt: dopoledne 10.00 - 11.30
St a Čt: večer 19.00 - 20.30

Taneční - začátečník+
(repetenti a mírněji pokročilí)
Po: 20.30 - 22.00

Taneční - pokročilí
St : 20.30 - 22.00

LATINA+SALSA
Čt: 20.30 - 22.00