2006

4. ročník naší klubové soutěže.

Mohli jste vidět jako každoročně kategorie Dospělý D, C, B a Junior II D, C a Hobby - dospělý. Všechny soutěžě byly vypsány jako postupové, tančilo 71 tanečních párů. V každé kategorii vítězné páry získali kromě bodů a započítaných F také krásné keramické poháry, dorty a dámy květinu.

Děkujeme našim parterům :

Městu Říčany a firmám : Bresson,Korbel Interiéry, Čiko-podnik služeb, Keso Praha, ErtlGlas a další.
Výsledky našich párů.
Třída Výsledek Pár Poznámka
D-STT 7/18 Zdeněk Kabát & Romana Svobodová - Semifinále
C-LAT 4/15 Petr Pokorný & Anička Řeháková - Finálové kolo a finále
C-LAT 5/15 Zdeněk Kabát & Romana Svobodová - Semifinále
B-STT 4/6 Ludovít Emanuel &Karolína Adamusová -  Finálové kolo
B-LAT 10/13 Ludovít Emanuel & Karolína Adamusová - 1. kolo

Naše zastoupení letos bylo v celku dobré. Bohužel letos jsme nezískali žádnou medaili..

Rozhovor s Janem Klimentem

Tak jako každoročně i letos jsme položili několik otázek, některému z přítomných porotců, tentokrát skvělému tanečníkovi, trenérovi a také porotci z Ostravy, Janu Klimentovi:

Jak se ti líbila taneční soutěž Fuego Cup?
Soutěž byla velmi pěkná, zvláště organizace byla perfektní, vše šlo jako po másle. Jen mě trochu zklamala úroveň tříd, loni byli tanečníci v lepší formě.

Jak se cítíš v roli porotce?
Je to fajn, těším se, až budu po své taneční kariéře porotovat více. Moc mě to baví. Lépe se mi porotuje standard, k latinářům jsem více kritický.

Tvůj (a samozřejmě i tvé taneční a životní partnerky) poslední taneční úspěch?
Byli jsme v Londýně na International London Championship třetí v Rising stars a v Americe Na US Open pátí.Tamtéž na Profi World Cupu třetí.

Jak se cítíš v profesionálech? Je to velký skok z amatérů?
Mám pocit, že jsem mezi profesionály omládl. Myslím, že rozdíl mezi amatéry a profesionály je ten, že amatéři (kromě finalistů) tancují sportovně, profíci jsou více umělečtější. Můžu se mezi nimi více rozvíjet. Není to skok, jen další brána vpřed, která se mi otevírá.

Jan Kliment v roli porotce:

fuego Cup 2006

V neděli 22.10. MěKS "Labut´" opět ožila tanečními rytmy. Už po čtvrté se uskutečnila soutěž pořádaná tanečním klubem Fuego, na kterou se sjíždějí taneční páry z celé republiky. Letos se zúčastnilo osmdesát pět párů a bylo na co se dívat. Atmosféra Fuego Cupu byla i letos parádní. Diváky okouzlila ladnost standardních tanců a žhavý náboj latiny nenechal nikoho chladným, všichni fandili a tleskali. Porota i moderátoři hýřili vtipem, tanečníci předváděli skvělé výkony.

Přispěla k tomu nejen mohutná divácká podpora, a podle ohlasů i skvělá hudba, bohaté ceny a bezchybná organizace. Samozřejmostí je pro nás barevně nasvícený parket a projekce, která v průběhu soutěže odhalovala rozlosování párů ve skupinách, páry postupující do dalšího kola i právě vyhlašované na stupních vítězů. Kromě toho si tanečníci nemohli vynachválit zrušení startovného a bohaté ceny - od ručně kroužených pohárů, přes tašky plné dárků, až po ovocné dorty a květiny. Takže musíme opět velice poděkovat našim milým sponzorů, Městu Říčany, firmám Bresson a.s., Čiko podnik služeb s.r.o, Ertlglas s.r.o, Keso Praha s.r.o, Ekoflor, Korbel Interiéry, Global Express, Tiskárna Tria, E-DKP, Pekařství Frydrych, Lahůdky Eva Čiháčková a Restaurace u Labutě. Diváci měli letos vstupné dobrovolné a všechny vybrané peníze budou darovány na dobročinné účely.

To vše zanechalo v návštěvnících i soutěžících příjemné zážitky na které se jen tak nezapomíná.
Co se týče párů tančících za Fuego Říčany, rozhodně se mezi ostatními neztratily. Zdeněk Kabát s Romčou Svobodovou se na své třetí soutěži v kategorii D standardních tanců prokousali na 7. místo z 18 párů a v kategorii C tanců latinsko-amerických pak skončili před branami finále na 5. místě z 15 párů. Ještě lépe se v téže soutěži dařilo Petrovi Pokornému s Aničkou Řehákovou, kteří se po skvělém výkonu umístili na pozici bramborové - bohužel jim ale započítané finále o jedinou pozici uteklo. Ještě jeden říčanský pár se zapojil do bojů o poháry. Ludovít Emanuel s Karolínou Emanuelovou si vytančili v kategorii B-STT 4. místo z 6 párů a v B-LAT, kde začínají od píky, obsadili 10. místo ze 13 dvojic.
Toliko asi k soutěži pořádané naším tanečním klubem, ale rovnou bychom rádi všechny pozvali na soutěž, na níž se bude Fuego podílet jako "technické zázemí". Touto soutěží je jubilejní 30. ročník Říčanského poháru, který se v MěKS Labuť chystá na 25. února 2007.

A do té doby nezbývá než držet palce našim párům na soutěžích "přespolních".

Na další ročník jste všichni srdečně zváni! Tak za rok!!!

Nové kurzy  - leden 2024 - začínáme od 14.1.2024


Ladies Latin

ZAČÁTEČNICE

Út: 10-11:30

St: 19:00-20:30

Ne: 17:30-19:00

MÍRNĚ POKROČILÉ
St: 10.00 - 11.30
Čt: 19.00 - 20.30
Ne: 19.00 - 20.30

POKROČILÉ
Po: 10.00 - 11.30 a 19.00 - 20.30
Út: 18-19:30 a 19.30 - 21.00

STŘEDNĚ POKROČILÉ
St: 19.00 - 20.30

VÍCE POKROČILÉ
Čt: 10.00 - 11.30

 

TANEČNÍ KURZY pro páry

Taneční - začátečníci
ČT : 19.00 - 20.30


Taneční - začátečníci +
(věční začátečníci, repetenti  :-)
Po : 20.45 - 22.15

SALSA začátečníci
ČT : 20.30 - 22. 00

Taneční - středně pokročilí a mírné pokročilí
Út : 19-20.30 a 20.35 - 22.05

Taneční - extra pokročilí
St : 20.45 - 22.15

SALSA POKROČILÍ
Po : 20.45 - 22.15

Taneční - mírně pokročilí
Ne : 20.45-22.15

DALŠÍ KURZY PŘIPRAVUJEME :-)

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti